češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Pruhonice Prag - Ihr Zuhause auβer zuhause!

Haben an uns geschrieben

Dobrý den,

děkuji za zaslání faktury, schválenou ji dávám k proplacení. Pánové se u Vás cítili velmi dobře (což mě vůbec nepřekvapuje :-)).

S pozdravem

PhDr. J. V.
HR/MD Assistant
W. CS, s.r.o.

Dobrý den,

Děkuji za přání. S několika kolegy z naší společnosti volíme váš hotel pro jakousi „domácí“ atmosféru, kterou u vás nacházíme, čistotu
a dobrou snídáni! Musím vyzdvihnout vždy chutné a čerstvé pečivo. Dalo by se předpokládat, že toto už dnes nemůže být problém pro žádný hotel, opak je však pravdou.
Přeji Vám i celému týmu hotelu spokojené svátky, hodně zdraví a úspěchů v roce 2024.

Krásný den,
M. F.
Manažer DC O.
G. CZ, s.r.o.

Dobrý den Paní Sedláčková,

Moc děkujeme za krásný pobyt :-)
Jídlo všem chutnalo, pokoje velmi pěkné, hosté spokojeni.
Děkujeme za srdečnou atmosféru.
Budeme chtít přijít s dalšími skupinami.

Veselé Vánoce a šťastný Nový Rok Vám přeji.
S pozdravem,
A. G., PTB Polska

Vážený pane inženýre,

rádi bychom ještě jednou touto cestou vyjádřili uznání a poděkovali Vaší paní, Vám osobně a Vašemu týmu za příjemné prostředí, slavnostní výzdobu, vynikající jídlo, pozornou a vstřícnou obsluhu a krásný večer prožitý ve Vašem hotelu. Naši hosté se u Vás cítili opravdu dobře, všem se večírek moc líbil. Kdykoli můžeme Váš hotel rádi doporučit.

Za všechny účastníky
R. V.
Sachbearbeiterin, B. AG

Dobrý den, Lenko

Chtěla jsem Vám moc poděkovat, holky byly nadšené a doufám, a naše trenérky budou mít nějaké školení v dubnu, tak se určitě ozvu. Opravdu moc děkuji za ochotu, přijemnou spolupráci,

Hezký den, Š.Z., T.cz

Dobrý den, paní Sedláčková,

ptala jsem se včera p. S. a ten říkal, že vše bylo v pořádku, že všichni se k nim krásně chovali a byli milí - to když řekne on, tak to je dvojnásob pravda! Chci Vám proto moc poděkovat a samozřejmě vás ráda doporučím dál!

Přeji krásný den,
Mgr. D. C., Executive Assistant
R. a.s.

Jsme absolutně spokojeni

s úplně vším. Je vidět, že vedení má někdo pevně pod rukou čistotu, personál, kuchyň a drobné doplňky, kterých si člověk všímá. Servis absolutně 5* a nápodobně i kuchyň. High recommend!

T. V., Google

Přívětivé místo,

ochotný a vstřícný personál, kde se člověk cítí příjemně.

D.K., Google

Hallo Herr Sedlacek,

den Gästen hat es bei Ihnen wieder sehr gut gefallen. Vielen Dank für die herzliche Betreuung.

Mit freundlichen Grüßen, M. Z.
A-S Reisen GmbH & Co.KG

Ubytování v pohodě.

Parkování před hotelem. Personál byl příjemný a snídaně super. Kousek od a Akva Palace a o to nám šlo. Příště využijeme opět. Děkuji.

J.P., Google

Dobrý den paní Sedláčková,

fakturu jsem obdržela, děkuji. I my se budeme těšit na budoucí spolupráci, jsme u vás moc spokojeni. Děkuji.
S pozdravem a přáním krásného dne,

Ing. Z. J.
Executive Sales Assistant & Office Coordinator
G.P.D. s.r.o.

Dobrý den, paní Sedláčková, 

chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou spolupráci, jednání s Vámi bylo vždy jednoduché a bezproblémové, což se moc často bohužel nestává. Celý průběh hostiny byl perfektní, všichni hosté i novomanželé byli naprosto spokojení, chválili jídlo i přístup personálu. Děkujeme moc a doufám, že se ještě uvidíme u nějaké další svatby.

S pozdravem,
O. P., A. W. P.

Comfortable and great restaurant. Perfect place to relax.

The restaurant is really good! Great food for good price. The staffs were really attentive. I reserved for a friends and they liked it. They have open air area in the restaurant, which was good to spend time with the sunny weather. It is near a very nice Park and the hotel give you a free entrance for this park if you are hosted there.

C. A. M., B.

Dobrý den paní Sedláčková,

v příloze zasílám další rezervaci. Přeji klidné a pohodové Vánoce, děkuji za úžasnou spolupráci a skvělé služby
v tomto roce a těším se na další spolupráci novém nadcházejícím roce 2017.

Š. Z., sekretariát ČSOT

Sehr geehrter Herr Ing. Sedlacek!

In Ihrem Hotel war alles bestens und natürlich auch das Essen!

Mit freundlichen Grüßen,
R. L. aus Pasching!

Vážené dámy a pánové,

v termínu 14.09.-15.09.2016 se ve Vašich hotelových prostorách uskutečnila naše seminární akce projektu Brilant Brain. Jako zakladatelka tohoto projektu bych Vám velice ráda poděkovala za poskytnutí pěkného a klidného seminárního prostoru, který byl pro akci naprosto vyhovující (blízkost zámku a i motiv lesa na stěně v seminární místnosti přispěl k velmi příjemné atmosféře semináře) . 
Po celou dobu této akce jsem byla velmi mile potěšena naprostou ochotou Vašeho hotelového personálu a jeho pozitivním pracovním přístupem. Vaši zaměstnanci byli  velmi ochotní, komunikativní  a navíc vždy s milým úsměvem na rtech.  Také nás oslovila Vaše kuchyně, jídla byla vynikající. Ráda bych doplnila, že tohoto celkového dojmu  nabyli  i účastníci akce.
Ještě jednou VELKÝ DÍK celému Vašemu týmu, hotel má naše plné doporučení.

S úctou Dr. M. K.
Projekt B. B.

“The best hotel in Pruhonice”

This is a very well run family hotel in Pruhonice, about 20 minutes from Prague centre. I have been staying here on a regular basis since September last year, 2 weeks per month and I must say it is an authentic and very pleasant family run hotel. My colleagues and I have tried other hotels in the area but none come close to the Parkhotel.
The staff are very friendly and accommodating, the rooms are very well appointed for a 3 star, the prices are very reasonable, and the food is amongst the best I have ever had in The Czech Republic, in fact, I've stayed at 5 star hotels and tasted worse for 3 times the price. Even if you don't stay at the hotel, I would recommend the restaurant for the food. Excellent choice of local wines, in fact, once you've tasted Czech wine, you'll wonder what the French keep harping on about. The botanical gardens are to die for as well.

G. N., D. Ltd.

Dobrý den vážený pane Sedláček

děkuji velice - vše bylo super včetně komunikace s Vašimi zaměstnanci :-). Máte opravdu báječný tým a krásný hotel s restaurací. A parkoviště opravdu veliký bonus:-))) Budu se těšit na příští spolupráci a přeji krásný a úspěšný den.

Srdečně zdraví, Z. N. - za M. Viaggi

Servus nach Pruhonice,

auf diesem Weg nochmal herzlichen Dank für die schönen Stunden in ihrem Hotel. Gerne wieder!

F.H., die Gruppe aus Erfurt

Vážení,

děkujeme personálu hotelu za nádherné prožití našeho výročí svatby u vás. Příkladná péče a především profesionální a skvělá obsluha vašeho číšníka. Tímto mu chceme moc poděkovat, jak se nám fantasticky věnoval. Zdravíme a přejeme hodně spokojených klientů jako jsme byli my. 8-)

manzele K.

Dobrý den, paní Sedláčková,

Byli jsme moc spokojeni, zejména jídlo bylo úžasné!

Hezký den, E.K., Č.

Tutto bella

struttura vicino ad un parco molto bello completo di castello,e a 15 km da Praga, parcheggio privato colazione stupenda, personale gentilissimo, ristorante molto buono e a prezzi molto bassi, in 4 abbiamo cenato molto bene con 18 euro a persona. CONSIGLIATISSIMO

Paolo, IT

Ubytování na kraji Prahy,

kousek od dálnice ... počítali jsme s "motorestovým" typem hotelu, ale to jsme se velmi přepočítali ... skvělé služby, velmi milý a ochotný personál, luxusní kuchyně, relativně klidné místo a příjemné okolí. Opravdu není co vytknout, děkujeme za příjemně prožitý víkend, budeme vřele doporučovat :-)

J.S., Google+

Dobrý den,

ráda bych poděkovala všem, kteří se zasloužili o to, abychom byli 14. 5. cca od 12.00 do 17.00 hod. velice spokojení při rodinném obědě. Poděkování paní Sedláčkové, která vyhověla našim požadavkům, poděkování kuchaři za výborné menu a poděkování panu vrchnímu, který mile a s úsměvem plnil naše přání během celé naší návštěvy. Prostředí bylo velice příjemné. Pokud se naskytne další příležitost, rádi se u Vás znovu zastavíme.

S pozdravem a přáním všeho dobrého
N. J.

Pestrá snídaně.

Dobré parkování. Vhodné umístění hotelu i pro návštěvu Prahy ...

Michal, CZ

Dobrý den,

děkuji za skvělou organizaci a báječné jídlo, vedení společnosti bylo s akcí spokojeno. Prosím o zaslání faktury, abychom mohli celou akci obratem uhradit.
S díky a s pozdravem,

P. H., Asistentka
I.I., s.r.o.

Sehr geehrter Herr Sedlacek,

vielen Dank für Ihre E-Mail. Soeben hatte ich die Verantwortliche der Gruppe am Telefon, die sich sehr lobend
über den Aufenthalt in Pruhonice geäußert hat. Die Rechnung habe ich zur Überweisung unserer Buchhaltung
übergeben. Herzlichen Dank nochmals. Bis zur nächsten Zusammenarbeit. Mit freundlichen Grüßen.

C. W., DRRB GmbH

Excelentní hotel

s přívětivým a laskavým personálem.

Jana, CZ

Dear Mr & Mrs Sedlacek,

Thank you for your best wishes.  We can testify for our guests that they had a wonderful stay at your hotel.  The rooms, the food, the terrace ... and above all the good service ... was an important ingredient for this weekend.  A very nice memory for them to take back to Belgium. Thank you once again.

Best regards, I & V L.

Sehr geehrter Herr Sedlacek,

wir sind wieder gut zu Hause angekommen. Der Service in Ihrem Hotel war hervorragend. Das Essen hat uns allen sehr gut geschmeckt und die Musiker haben ihr Bestes gegeben. Alle Gäste waren sehr zufrieden. Vielen Dank für Ihre Mühe. Wir empfehlen Sie weiter. Mit freundlichen Grüßen, Ch. S.

Vazeny pane Sedlacek,

dekuji Vam za Vas dobry servis a vybornou kvalitu Vaseho jidla. Nasi zamestnanci si to moc chvalili, a jsem si jisty, ze to nebyla nase posledni akce u Vas.
S pratelskym pozdravem,
J. S.
generalni reditel

"The number one in Pruhonice"

I have been staying in this hotel on monthly basis. The staff is very friendly and always ready to help you
with any queries . All employees are creating amazing atmosphere and putting a lot of effort to make you feel
welcome and like at home. Food is absolutely extraordinary, a lot of options for breakfast which makes your start
of the day perfect. Fire place in restaurant is beautiful place to sit by, especially in winter. Also hotel rooms are very
nice, clean and beds are sooo comfy :-) I stayed in different places in Pruhonice and it is nothing to compare to
Parkhotel. It definitely is the number one in this area.
E. P., D. Ltd.

“Fantastic hotel”

5 of 5 starsStayed whilst working in prague, from the outside it looked lovely and was even more impressed inside. The restaurant was very homely with a lovely log fire burning, food was also great and service efficient. My room was on 2 levels with a bedroom upstairs via a charming staircase. Downstairs all the usual refinements with a big sofa to watch TV. I would definitely return for a non work related visit, it was great.
D. B., November 2014, travelled on business, from Tripadvisor.com

“Friendly, helpful, comfortable, great environment”

Parkhotel were able and willing to accommodate our group of senior executives at incredibly short notice (less than an hour!) very early in the morning after our original venue became unreachable due to flooding. Other, bigger hotels in Prague we tried could not/would not do this. All the usual meeting facilities were available and ready when we arrived, and staff were really welcoming, friendly and helpful. Their ability to create the support for this event from scratch with no notice was impressive - nothing was missed, nothing failed. I've had worse experiences at venues where there has been weeks of lead time! Food was good. Restaurant in the evening had a particularly nice feel; service, food and wine were great. We didn't to get to experience the surrounding area, but I understand it to be delightful. Recommended!

B.O., traveled on business, review from Tripadvisor.com

Pekný deň prajem, pani Vojtíšková,

dovoľte mi Vám a Vášmu kolektívu poďakovať za príjemne strávený deň školenia a skvelého gastronomického požitku počas celého dňa.
Pán riaditeľ aj kolegovia boli veľmi spokojný. Pevne verím, že sa určite ešte raz uvidíme.
Zabezpečím promptnú úhradu. Prajem Vám veľa príjemných klientov a hostí.
S úctou
L. M.

office manager a personální specialista

Sehr geehrter Herr Direktor Sedlacek,

auch ich möchte Ihnen und Ihrem phantastischen Team ein frohes Weihnachtsfest und viel Glück für 2012 wünschen
Ich werde Ihrem Haus auch im kommenden Jahr gerne treu bleiben!

Mit freundlichen Grüssen
H. A., Risk Manager Austria

Dobrý den,

děkujeme zá krásné a příjemné prostředí Vašeho hotelu. Pokud budete souhlasit, budeme se na Vás obracet kdykoliv bychom měli hrát v Praze nebo jejim okolí.

1. SC Z. fotbalový klub a.s.
J. P., vedoucí A týmu

Vážení přátelé,

chtěla jsem Vám velice poděkovat za Vaše služby, ať už se jedná o velmi příjemný personál, výborné jídlo nebo hezké prostředí. Byli jsme nadmíru spokojeni. Děkuji.
S přáním příjemného dne,

K. H.
Project manager

Dobry den pani Sedlackova,

dekuji Vam za zaslane vyuctovani a samozrejme za pripravu a celkovy servis behem nasi akce. Byli jsme
spokojeni a cela akce byla i nasim vedenim hodnocena jako velmi podarena.
Prosim o zaslani faktury presne dle tohoto vyuctovani. Krome me smerujte fakturu take na mou kolegyni K. H.
Tesim se na spolupraci v budoucnu a jsem s pozdravem,
T. Z.
C. s.r.o.

“Freundlich - Gemütlich - Ruhig- Sehr gutes Preis- Leistungsverhältnis”

Das Parkhotel Pruhonice ist sehr zu empfehlen, wenn man Prag besuchen möchte. Über die Autobahn in Richtung Wien erreicht man den Ort Pruhonice relativ schnell (ca. 15 Minuten). Der ruhige Vorort hat etwas ganz Besonderes zu bieten: einen wunderschönen Park mit Schloss( Unesco-Welterbe), welcher sich zu besuchen lohnt. Ein großes Lob geht an Herrn Daniel Sedlacek und dem Team des Parkhotels. Wir (eine Reisegruppe 42 Personen) wurden von der Familie Sedlacek sehr freundlich aufgenommen. Das Essen war hervorragend, alles selbstgemachte schmackhafte Tschechische Küche zum guten Preis. Die Musikgruppe, die uns am Abend in Stimmung brachte, organisierte Herr Sedlacek für uns genau nach unseren Vorstellungen. Unübertroffen gut war auch das Frühstück, vergleichbar mit dem im Fünfsternehotel. Insgesamt also 100% zu empfehlen. Und noch einmal DANKE an Herrn Sedlacek für die sehr gute Organisation und Zusammenarbeit, R. R.

Vážená paní Sedláčková,

ráda bych Vám poděkovala za skvělou organizaci meetingu ve Vašem hotelu.
Klienti byli velice spokojeni. Budu očekávat finální fakturu.
Děkuji a jsem s pozdravem,
L. L.
G.&E.T. Czech and Slovak Republic

Dear Daniel,

Your calculation is right, so You can send me the invoice by e-mail.
Our tour leader T. informed me, that everything was great and our group really enjoyed their stay at Your hotel.
You can be sure that also in the future we´ll cooperate with You.
 
I wish You very nice summer!
Greetings from sunny Helsinki!
Ystävällisin terveisin / Best regards
E. K., SOY

Dobrý den pane Sedláčku,

děkujeme za vstřícné vystupování, celá akce proběhla přesně dle našich představ bez jediného problému.
Takže brzy na viděnou :-)

S přáním pěkného víkendu,
K. P., Dis.
Executive Assistant
PCZ s.r.o.

Dobrý den pane Sedláčku,

moc Vám děkuji, s Vašimi službami jsme byli velice spokojení.

Hezký večer

M.H.
asistentka vedoucího provozu

SČ o.s.

Dobrý den paní Sedláčková,

od trenéra jsem se dozvěděla, že si to všichni moc pochvalovali. Děkuji za perfektní oraganizaci, skvělé jídlo a příjemný personál.  S přáním pěkného dne!
H.J., Koordinátor vzdělávání
T-M CR a.s.
 

 

Dobry den,

Rada bych vam timto podekovala za skvele organizacni zajisteni skoleni.
Panove byli spokojeni se salonkem, obcerstveni a předevsim s vasim pristupem.
Do budoucna planujeme další akce a urcite bychom se k vam radi opet podivali.

S pranim krasneho dne,

A. H.
asistentka reditele utvaru SaR
C, a.s.

Sehr geehrter Herr Sedlacek!

Wir danken auch für die gute Zusammenarbeit. Unsere Reisegruppe war sehr zufrieden
und unser Busfahrer Herr L. bedankt sich noch einmal für das typische Gastgeschenk.

Freundliche Grüße

Rosemarie L.

L. P. Transport GmbH

Dobrý den,

fakturu za "romantický víkend" obratem zaplatím. Rodiče byli moc spokojeni. Děkuji Vám za vše,
co Jste pro ně připravili a doufám, že budeme moci v budoucnu Vaše služby ještě využít.

S pozdravem
V. S.

Vážení,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala velmi příjemným lidem, kteří se o nás při návštěvě Průhonic s ubytováním u Vás starali. Pokud bychom opět chtěli strávit pár dnů v Praze, určitě se k Vám vrátíme.

Zvláštní dík pak paní G., když jsme odjížděli, zapomněla jsem si ve skříni kousek oděvu. Byla jsem opravdu velmi mile překvapená, když jsem ho na druhý den po svém telefonátu k Vám našla doma.

Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a radost z práce, vím, že práce ve službách pro lidi není vždy jednoduchá.

Krásný den

J. S.

Dobrý den,

moc děkuji za perfektní přípravu, výborné jídlo a skvělou obsluhu na naší výjezdní poradě. Byli jsme velmi spokojení.

Hodně úspěchů v dalším podnikání.

J. P.
koordinátor nákupních činností
ČSm, s.r.o.

 

Dobrý den paní Sedláčková a pane Sedláčku,

chtěla bych Vám moc poděkovat za velmi příjemnou a organizačně nadstandardně zvládnutou večeři

ve Vaší restauraci. Byli jsme moc spokojeni, jídlo bylo vynikající. Děkujeme!

S pozdravem / Kind Regards / MFG
J. K.
RBo, s.r.o.

Dobrý večer,

mockrát děkujeme za velmi příjemný pobyt u Vás. Všem Váš hotel můžeme doporučit. Voňavý a čistý. Určitě rádi přijedeme znovu.
V.

Dobrý den pane Sedláček,

opravdu jsme byli velmi spokojení. Pobyt u Vás byl velice příjemný, personál - absolutně bez chyby, ochotní, usměvaví.

Přeji pěkný den
V.

Dobrý den,

dovolte mi v krátkosti poděkovat za profesionální přístup, rychlou akci a vstřícné přijetí, které přispěly ke zdárné realizaci naší akce. Přeji všem úspěšný a pěkný den.

P. F. d S.
Brand and Communication
S CR a.s.

Dobrý den, paní Sedláčková,

chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za báječné zajištění celé naší akce.
Slyšela jsem jen samou chválu ;). Fakturu předávám k proplacení. Pěkný den.

P. Č., CSO As.
X CZECH REPUBLIC s.r.o.

Dobrý večer,

moc Vás zdravíme už z domova. Chtěla bych Vám všem mnohokrát poděkovat za velmi příjemný pobyt u Vás. Vy všichni- recepční, paní při snídani v restauraci, paní pokojská-jste moc ochotní, milí, přívětiví a nám jste připravili hezkých 5 dní v Praze. Přejeme Vám jen a jen spokojené hosty a krásný zbytek léta a možná někdy příště zase na shledanou.
S+M+V+N R´s

 

Dobrý den pane Sedláčku,

po skončení školení jsem se potřebovala rychle přesunout do města na další vzdělávací akci a nestihla jsem se rozloučit. Ráda bych Vám i Vaší paní chtěla moc poděkovat za tento i předchozí školící běhy, které jsme u vás pořádali. Účastníci i já jsem velmi ocenili skvělé služby a hlavně velmi srdečný přístup. Příští rok začnou další školící akce a byla bych ráda, aby byly zase u vás.

Srdečně zdravím, D. B.-V.
Training Dpt. TS ČR, a.s.

 Dobrý den,

rád bych vyjádřil svou spokojenost se službami hotelu. Kvalitní ubytování, velmi příjemná recepční, zvláště ta s večerní službou. Zákazník O. K.

Dobrý den paní Vojtíšková,

chtěl bych Vám i celému teamu Vašich kolegů upřímně poděkovat za skvělou organizaci a atmosféru k níž jste výrazně přispěli excelentním servisem a skvělým prostředím. Děkuji a těším se brzy na viděnou...
S pozdravem,
V. V., Country Sales Manager
R & De-M. Polska Sp. z o.o.

Sehr geehrter Herr Dir. Sedlacek und „Team Parkhotel“

 Ich moechte Ihnen ein gesegnetes Weihnachtsfest und viel Glück im Neuen Jahr wuenschen , am Wichtigsten Gesundheit und  moegen alle Ihre Wuensche in Erfuellung gehen!!!

 …. und ich komme immer wieder gerne zu Ihnen, vielen Dank für die immer gute Betreuung !!!!

 Mit freundlichen Grüßen, H. A.

Dobré dopoledne do Park Hotelu Průhonice,

chtěla jsem celému hotelovému týmu poděkovat za znamenitou organizaci včerejší večeře.
V případě další akce firmy Y.M., mi bude velkým potěšením u Vás objednat služby.
Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Zdraví Vás / Best regards
I. P., Y.M.C.E., s.r.o.

Sehr geehrter Herr Sedlacek,

Habe Ihr Hotel aus sehr positiv wahrgenommen und werde sicher das nächste Mal, wenn ich in Prag bin, wieder bei ihnen übernachten ...

Mit freundlichen Grüßen, K. S.

Dobrý den pane řediteli,

vše bylo v naprostém pořádku, na mé straně naprostá spokojenost.

Se srdečným pozdravem

J. N., ředitel společnosti

SFST, spol. s r.o.

Vážený pane Sedláčku,

byli jsme u Vás velmi spokojeni a v případě pořádání firemní akce v budoucnu se na Vás opět rádi obrátíme. Zároveň doplňuji, že několikrát ročně navštívím Váš hotel, resp. hotelovou restauraci soukromě, protože bydlím v nedaleké J. a musím konstatovat profesionalitu Vašeho personálu i výbornou kuchyni.

Přeji Vám krásné jarní svátky.

S přátelským pozdravem, H. F., MBA, M. ČR, a.s.

Dobrý den,

nám se u Vás opravdu líbí, příjemný personál, dobře vaříte, jste dobře přístupní ze všech stran ...

S pozdravem

K. M. a.s., V. G., obchodní manažer

 Dobrý den pane Sedláčku,

co se týče cofeebreaků a jídelníčku, tak jsme byli hrozně moc spokojeni, takže věřím, že budeme znovu.

Jinak na Váš hotel měli naši účastníci velmi dobrý feedback a prostředí a veškerý servis byl vynikající.

K. S., Trainer - Personální oddělení
T.S. ČR a. s.

Dobrý den,

děkujeme za proběhlou akci, odezva od kolegů je velmi kladná.
Přeji Vám příjemné odpoledne.
S pozdravem
G., a.s., Bc. K. D.
Assistant

Thanks

for very good organization of our Event. 
Kind regards

J. S., Area Manager Central East Europe
E. Professional GmbH L. S.

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.